שכשוכית לגינה מעוצבת במראה טבעי

הכל אודות השכשוכית - מדריך למשתכשך לעתיד

השכשוכיות או שיכשוכיות  הן למעשה אינטרפטציה של הג'קוזי הקלאסי - בריכה קטנה המתאפיינת בחוויית שכשוך. השכשוכיות הן בריכות מים המייצרות עד 2 מטר עומק, ומאפשרות ישיבה, שכיבה ורביצה בתוכן. אין כמו להעביר בתוכן סופ"ש עם בירה, אוכל טוב וחברים. ניתן כמובן להטמיע בהן ג'טים או מיטת בועות ולהעצים בכך את החוויה. שכשוכית לגינה משדרגת את מראה החצר ומעניקה לכם נחת ופיסת גן עדן בימים החמים של הקיץ. כמו כן פיתחנו לאחרונה בריכות שכשוך (שכשוכית)  אשר הופכת בחורף למעיין מים חמים 

שכשוכית במראה טבעי מאפשרת בילוי משפחתי וחברתי רק מעצם השכשוך בה. התכנון אינדווידואלי עבור כל משפחה. ניתן לשלב בעת הבניה ספסלים ומקומות ישיבה שונים, לשלוט על גובה הבריכה ולייצר מקומות רדודים ועמוקים יותר, לשלב מפלים או אבנים נובעות המייצרים קול פיכפוף נעים, כל אלו מתגבשים בשלבים הראשונים של זיהוי הצרכים ומאפשרים חוויית שכשוך אולטימטיבית ופינה מעוצבת בלב החצר הפרטית. מי שמעדיף את חוויית השחיה השלמה, יגש לתכנון של בריכת שחיה, שהיא לרוב רחבה, ארוכה ועמוקה יותר מהשכשוכית.

גיא פז, בעל החברה הוא בוגר קורס משרד הבריאות המעניק רישיון מפעיל בריכה. רישיון זה נדרש בעיקר כשמדובר בתכנון ובניה של מזרקות ובריכות ציבוריות. השכשוכית פועלת כמובן על מערכת לטיהור מים מוכלרת אך ניתן להטמיע מערכת טבעית לטיהור מי בריכות שחייה ובכך להנות
ממים זכים ללא תוספת כלור.

 

אז מאיפה הגיעה השכשוכית: מקור השם שכשוכית נטבע לאחרונה בתוכנית האח הגדול, שם המציא מעצב התוכנית את השם "שכשוכית" ומאז הפכה השכשוכית למוצר לוהט בשוק. למען האמת השוק הישראלי רק חיכה למוצר כזה. השכשוכית מתאימה לכל גינה. והיא דרך מצויינת להתקרר בקיץ הלוהט מבלי לבנות בריכת שחייה. גם מי שלא בקטע של האח הגדול מתחבר מהר מאוד למראה השכשוכית. בנוסף מחיר השכשוכית זול מהקמת בריכה והקמתה מצריכה פחות מקום.

לאחרונה Natural Swimming Pool תופסים תאוצה בשוק העולמי כחלק מהטרנד של החזרה לעיצוב טבעי. אגמית מתמחה בבריכות טבעיות ונשמח לעזור לכם בתכנון הברכה האצלכם. 

 

מעיין חם אצלכם בחצר (הוט טאב- Hot Tub ) אבל טבעי

איך אומרים שיכשוכית או שכשוכית או שבכלל בריכת שכשוך?

מחירי  שכשוכית

אגמית בריכות שחייה, שכשוכיות ובריכות נוי

משרד:  637-5233- 04

פקס: 04-637-5247

גיא פז:  050-877-6699 

דוא"ל: agamitpools@gmail.com

כתובת למשלוח דואר:
 ת.ד. 187, קיבוץ מענית, 3785500

כל הזכויות שמורות לאגמית© 2020

בריכת-השכשוך-של מירי