בריכת-שחייה-פרטית-קטנה
בריכת-שחייה-פרטית-קטנה

press to zoom
בריכה-קטנה-לצימר
בריכה-קטנה-לצימר

press to zoom
בריכת שחייה קטנה עם נביעה
בריכת שחייה קטנה עם נביעה

press to zoom
בריכת-שחייה-פרטית-קטנה
בריכת-שחייה-פרטית-קטנה

press to zoom
1/18

בריכת שחייה בעיצוב טבעי לכל חצר

שכשוכית בהתאמה לכל גודל חצר/ גינה

פנינת טבע מדהימה בגינה

בריכה פרטית (שכשוכית) אצלכם בבית בחצר 

בשנים האחרונות משתנה המגמה בבנית בריכות השחייה הפרטיות.
זה התחיל ממחשבה אקולוגית אבל במהרה היתרונות הכלכליים והמראה המדהים הפכו את בריכות השחייה במראה הטבעי של אגמית למוצר אופנתי שכיום נצרך גם על ידי העשירון העליון וגם ידי אנשים טובים כמונו. חברת אגמית מובילה את הטרנד בישראל בזכות עבודה קשה וקפדנית והקפדה על איכות חומרים עיצוב וגימור.... למעשה אנחנו עושים את זה כבר הרבה שנים, ושמחים שעכשיו כולם מצטרפים אלינו

אז מה מיוחד בשכשוכית

החל מ 35,000 ש"ח 

לפני.jpg

לפני

אחרי.jpg

אחרי

בהתאמה אישית לכל גודל חצר / גינה

לנו זה לא משנה איזו חצר יש לכם ומה הגודל שלה הבריכות שלנו יכולות להתאים אפילו ב 3 מטר על 4 מטר, כמובן שהן גם יודעות להיות גדולות הרבה יותר. אבל הבשורה האמיתית היא שעכשיו גם אתם יכולים לבנות אצלכם בריכת שחייה או שכשוכית מדהימה שתשנה לכם את הקיץ מקצה אל קצה. הבריכות שאנחנו בונים מתאפיינות במראה טבעי המזכיר פנינת טבע נסתרת מרגיעה ולא מתויירת.
נכון קצת נסחפנו אבל גם לכם זה יקרה כשתצופו בשכשוכית בחום הקיץ

מראה חדש לחצר האחורית (לגמרי)

לא תאמינו כיצד החצר שלכם תשתנה, גם אם אתם לא רוחצים במים הנעימים, רק לשבת ליד הבריכה, לשמוע את מי המפל או הפלג הנשפך אל הבריכה יכניסו אל חייכם רוגע ושלווה שרק מיים יודעים לתת. החצר שלכם עומדת להשתנות. אגמית מתמחה גם בעיצוב צמחייה וסביבת הבריכה כך שבמידה ותרצו נשמח לעזור לכם לשדרג את כל החצר. וזה בכלל לא מסובך .

קלה לתפעול וחסכונית

בריכה-בעיצוב-טבעי-עם-סלע.jpg

הבריכות שלנו קלות לתפעול ואחזקה והן מתאפיינות בחיים ארוכים. כל שתצרכו הוא מדי כמה שנים לבצע פעולות אחזקה בסיסיות. או שנדריך אתכם או שנבצע אותם עבורכם. לעומת בריכות השחייה

הפרטיות הבריכות שלנו חסכוניות הן במים והן באנרגיה הנחוצה להפעילן

חומרים טבעיים לטיהור המים

לא בא לכם להשתמש בכלור לטיהור מי הבריכה? הכל בסדר גם אנחנו גם לא מתים על הז'אנר הזה. אגמית מייבאת חומרי חיטוי על בסיס טבעי. נשמח לספר לכם עוד. אבל אם חשוב לכם הכלור כמו להרבה אחרים טובים שאנחנו מכירים....זה גם בסדר, מבחינת הבריכה זה לא משנה בכלל.

 

פרוייקטים אחרונים

כנסו לגלרייה ותראו למה ניתן להפוך את החצר שלכם