שירות תחזוקה לבריכות נוי

בריכת נוי הינה מערכת ביולוגית מורכבת העומדת בתנאים משתנים לאורך עונות השנה. שינויים קיצוניים בתנאי הסביבה – חום, קור, גשם ושלכת, עלולים להפר את האיזון העדין שלה.

 

ככל שהבריכה גדולה יותר כך המערכת הביולוגית עשירה ויציבה יותר. כמו כן, בבריכות בהן משולב תמהיל עשיר של צמחי מים, קל יותר לשמור על איזון משום שהצמחים סופחים ומנצלים את עודפי החומר האורגני שנרקב בבריכה. 

גיזום- מומלץ לגזום ולדלל ענפים ועלים יבשים ופגועים מצמחי המים כדי למנוע את שקיעתם בבריכה ובעונת השלכת יש להקפיד ולאסוף את עלי העצים שנשרו לבריכה בעזרת רשת, לפי הצורך.


שמירה על איזון ביולוגי- כשמופר האיזון בבריכה ניתן להבחין בשינוי מיד. המים הופכים עכורים ובוצה רבה מצטברת על הקרקעית. מצב זה מלווה על פי רוב גם בצימוח נמרץ של אצות מסוגים שונים המשתלטות על הבריכה.
בדרך כלל ניתן להשיב את האיזון באמצעים פשוטים כמו החלפת כמות קטנה של מים, עד כ-20% מנפחם הכולל, ולעתים יש צורך להשתמש גם בחומרי איזון שונים המיטיבים עם המים. במקרה שהמים הופכים ירוקים ייתכן כי נורת ה- UV הפסיקה לעבוד או כוסתה באבנית ואז יש צורך להחליפה.

 

שירותי תחזוקה- חברת אגמית מעניקה שירותי תחזוקה וטיפול על בסיס קבוע – פעם בחודש, פעם בחודשיים או רק בחילופי עונות, לבחירתכם. במקרים בהם טיפול זה אינו מספק, ניתן לבצע ניקוי יסודי של הבריכה והפעלתה מחדש. הצוות המקצועי באגמית מציע פגישת ייעוץ בבית הלקוח לאיתור ואבחון הבעיה, כולל בדיקה של מצב מערכת הסינון, בדיקת המים לגילוי ערכים חריגים והמלצה על הטיפול המתאים לפיתרון הבעיה.

 

בפגישה תינתן גם הצעה לשדרוג מערכת הסינון, אם יש צורך בכך, והדרכה כיצד לבצע תחזוקה שוטפת לבריכה.

 

חשוב לזכור – ככל שנקדים ונטפל בבריכה כך יהיה קל וזול יותר להשיבה לאיזון, ואתם תוכלו להמשיך וליהנות מהפינה הקסומה האהובה עליכם.

אגמית בריכות שחייה, שכשוכיות ובריכות נוי

משרד:  637-5233- 04

פקס: 04-637-5247

גיא פז:  050-877-6699 

דוא"ל: agamitpools@gmail.com

כתובת למשלוח דואר:
 ת.ד. 187, קיבוץ מענית, 3785500

כל הזכויות שמורות לאגמית© 2020