בריכת נוי ומפל
בריכת נוי עם נימפאה
עיצוב בריכות נוי
בריכת דגים לגינה
הקמת בריכות נוי
בריכת דגי נוי
בריכות דגים לגינה
בריכות נוי לגינה

בריכות נוי ובריכות דגים בעיצוב טבעי - תכנון והקמה

בריכת נוי הינה מערכת ביולוגית מורכבת העומדת בתנאים משתנים לאורך עונות השנה. שינויים קיצוניים בתנאי הסביבה – חום, קור, גשם ושלכת, עלולים להפר את האיזון העדין שלה.
קראו עוד

צרכי הציוד בבריכות נוי משתנה מבריכה לבריכה. הציוד כולל פרטי ציוד המוגדרים כפרטי חובה להפעלת בריכה לצד פריטים אופציונאליים המקלים את עבודות התחזוקה הידניות.
קראו עוד

כאן תמצאו את עיקרי תהליך הקמת בריכת נוי, על מה כדאי לשים לב בעת תכנון בריכת הנוי וכל הטיפים החשובים שיבטיחו לכם פרויקט מוצלח ותוצאה משביעת רצון.
קראו עוד

רומן ארוך שנים עם בריכת הנוי שלכם

כדבריו של משורר צרפתי מפורסם "את אלמנט השלווה והנחת בחיי לא מעניקים לי אשתי וילדי אלא בריכת הנוי שבגני"
גברים אל תתלהבו סביר להניח שגם אשתכם תרגיש ככה

בריכות נוי משמשות את האדם משחר התרבות כמקום מיוחד להרגעת נפשו ההומה והן מקנות תחושת שלווה ורגוע. עוד מימי מספוטמיה העתיקה החל האדם להקים סביבו בריכות נוי והן התפתחו בד בבד עם התרבות. ברומא העתיקה, באיסלם, בתרבות צרפת של המאה ה 18 ובאנגליה הויקטוריאנית כשכל תרבות מאמצת לעצמה אידיאלים אסתטים בעיצוב בריכת הנוי.

לכן אין זה מקרה שגם היום לאחר אלפי שנים תרבות בריכות הנוי בעולם ובישראל במגמת התפתחות צמיחה ופעפוע.
 

לכם, שכעת הנכם רק מדמינים את בריכת הנוי אצלכם בגינה, אולי כבר חשבתם על מקום שבו תרצו אחת כזאת ואולי עדיין לא, צפויה חוויה ארוכת שנים, בריכת הנוי בביתכם תהפוך כפי שהפכה לאנשים בעת העתיקה למשוררים צירים ואנשים כמונו למקום מיוחד, פינת חמדה בחייכם בה ניתן לפסוע הרחק מהמולת החיים והלחץ, ולהתחבר אל הטבע היפה, הפשוט הפראי והעדין כל כך שבכוחם של מים לברוא.

רק עיצוב טבעי, בלי פלסטיק ותחליפים

מאז תחילת דרכנו בבנית בריכות נוי הקו שהנחה אותנו הינו אחדי, מראה טבעי ואסתטי, עבודה איכותית, בחירה מדוייקת של צמחי נוי ודגים למערכת אקולוגית עצמאית  ארוכת שנים.

בריכות נוי הן בגדר פלא טבע של כל גן או חצר המבקשים להכניס לתוכם סגנון וצבע. הבריכות בעלות קו עיצובי מובחן, המשתלב היטב בסביבת הבית החיצונית או במבואה לבניין ציבורי מרשים. פיתוחים ייחודיים לחברת אגמית מאפשרים לשמור על מים נקיים באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ומאסה ביולוגית מאוזנת השומרת על הבריכה נקיה.  בחירת הדגים משלבת בין יופי לפרקטיקה. תמהיל דגי הנוי שישחו בבריכה בתום התהליך ישלב בין דגי נוי לדגים ייחודיים,  זעירים, הנחשבים לטורפים ומסייעים בהרחקת יתושים וחרקים מהבריכה. לבריכות הנוי מנעד רחב ביותר של דגמים וסגנונות. ישנן בריכות במראה פראי מאוד, בריכות נוי בעלות קו קלאסי, בריכות בשילוב אלמנטים משלימים כגון גשרים, נחלים, מפלים ורבים, רבים נוספים. נשמח כמו תמיד לסייע לכם ביצירת בריכת נוי  מדהימה לביתכם, במראה שכמוה עד עכשיו רק דמיינתם לעצמכם

המדריך המלא לבריכות נוי ודגים

אגמית בריכות שחייה, שכשוכיות ובריכות נוי

משרד:  637-5233- 04

פקס: 04-637-5247

גיא פז:  050-877-6699 

דוא"ל: agamitpools@gmail.com

כתובת למשלוח דואר:
 ת.ד. 187, קיבוץ מענית, 3785500

כל הזכויות שמורות לאגמית© 2020

בריכת נוי ומפל